fbpx

 

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY KORNALOOK.PL

 

Będąc Konsumentem ma Pan/Pani prawo odstąpić od niniejszej umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

Towar należy zwrócić na podany adres Sklepu MAM-TO Aleksandra Fiałkowska Kruszyny Szlacheckie 16A, 87-327 Bobrowo.,  w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru ( metki itp ). Do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem oraz do paczkomatu!

Towar niebędący pełnowartościowym towarem, noszący ślady użytkowania, zostanie odesłany niezwłocznie do Nadawcy – zwrot zostanie nieuznany.

Wymiana i zwrot:

1)  Formularz zwrotu Korna Look (Wydrukuj i wypełnij lub napisz odręcznie).

2) Zapakuj produkt. Dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, celem uniknięcia uszkodzenia lub zabrudzenia zwracanego towaru.

3) Zaadresuj paczkę na nasz adres:

MAM-TO Aleksandra Fiałkowska

Kruszyny szlacheckie 16A

87-327 Bobrowo

4) Zwroty bez formularza nie będą rozpatrywane

5) Przelew wykonujemy w ciągu 14 dni od doręczenia paczki na Polskie rachunki bankowe

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą
płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do
karty płatniczej Zamawiającego (Polski)

Nie przyjmujemy zwrotów ubrań wysłanych do nas za pobraniem. Dla Państwa wygody i możliwości reklamacji wysłanej przesyłki prosimy o wysyłanie zwrotów lub wymian z potwierdzeniem nadania. Odsyłany towar jest wartościowy i bez potwierdzenia nadania w razie zaginięcia nie mają Państwo możliwości reklamacji przesyłki.